Wyniki konkursu ,,Patron mój wzór"

Wyniki konkursu  Patron mój wzór”.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy czwarte szkoły podstawowej. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z postacią Stefana kard. Wyszyńskiego, jako Patrona naszej szkoły i wzorem do naśladowania.  Wszyscy uczniowie mieli za zadanie przedstawić postać Patrona ukazując cechy patrona godne naśladowania, przy wykorzystaniu własnej pomysłowości i samodzielnej pracy.

Wszystkie wykonane prace zasługiwały na wyróżnienie. Dokonując trudnego wyboru komisja konkursowa wybrała najlepsze prace i przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Praca zbiorowa;

Siuta Katarzyna,    klasa IV A

Bijan Kacper          klasa IV A

Malina Julita          klasa IV A

II miejsce:

Ptak Kamil               klasa IV B

III miejsce: Praca zbiorowa;

Chodnik Maksymilian   klasa IV A

Boczkaja Marcin             klasa IV A

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie prac i życzymy rozwijania wspaniałych talentów. Niech słowa Kardynała Wyszyńskiego: "Drobne i nieznaczne dokonania mogą nas uczynić wielkimi…”, staną się dla nas wszystkich zachętą do dalszej pracy.

Zbigniew Łapa

Zespołu do spraw Patrona.