Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

sprawozdanie z zawodów sportowych

Gminne Biegi Przełajowe Chłopców   w Sułkowicach dnia 23.09.2014r.

 

Lp.      Nazwisko i imię                      Klasa

1.         Światłoń Maciej                     I A      I miejsce awans

2.         Śmiłek Norbert                       I C

3.         Ziembla Grzegorz                  I E       III m   awans

4.         Motal Mateusz                       I E

5.         Golonka Jarosław                   III B

6.         Krawczyński Dawid              III B

7.         Budzowski Kamil                  III E    II mawans      

8.         Tondyra Kamil                       III C    III m   awans

9.         Kulesza Mateusz                    III A   IV m   awans

10.       Kuchta Kamil                         II B     II m     awans

11.       Kiebzak Wiktor                      II D

12.       Dziadkowiec Jan                    II A     III m   awans

Opiekun : mgr Sławomir Urbańczyk

 

Powiatowe Biegi Przełajowe Chłopców   w Myślenicach dnia 25.09.2014r.

 

Lp.      Nazwisko i imię                      Klasa

1.         Światłoń Maciej                     I A      Vm      awans

2.         Ziembla Grzegorz                  I E       IIIm    awans

3.         Budzowski Kamil                  III E    Xm

4.         Tondyra Kamil                       III C

5.         Kulesza Mateusz                    III A   Vm      awans

6.         Kuchta Kamil                         II B

7.         Dziadkowiec Jan                    II A

Opiekun: mgr Maria Zajda    

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Chłopców   w Nowym Targu dnia 8.10.2014r.

 

Lp.      Nazwisko i imię                      Klasa

1.         Światłoń Maciej                     I A

2.         Ziembla Grzegorz                  I E

5.         Kulesza Mateusz                    III A

Opiekunem Zespołu jest Pan/Pani: mgr Sławomir Urbańczyk

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej   w Sułkowicach dnia 13.10.2014r.I miejsce

 

Lp.      Nazwisko i imię                      Klasa

1.         Światłoń Maciej                     I A

2.         Tondyra Kamil                       III C

3.         Golonka Mikołaj                    III C

4.         Krawczyński Dawid              III B

5.         Mielecki Rafał                        III B

6.         Grabczyk Michał                    III B

7.         Budzowski Kamil                  III E

8.         Stokłosa Sylwester                 III E

9.         Kulesza Mateusz                    III A

10.       Kuchta Kamil                         II B

11.       Burkat Jan                              II A

12.       Krupa Sebastian                     II C

13.       Łojek Maciej                          III E

Opiekun: mgr Sławomir Urbańczyk

Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej   w Wiśniowej dnia 16.10.2014r.   II miejsce

 

Lp.      Nazwisko i imię                     Klasa

1.         Tondyra Kamil                       III C

2.         Golonka Mikołaj                    III C

3.         Krawczyński Dawid              III B

4.         Mielecki Rafał                        III B

5.         Grabczyk Michał                    III B

6.         Budzowski Kamil                  III E

7.         Stokłosa Sylwester                 III E

8.         Kulesza Mateusz                    III A

9.         Kuchta Kamil                         II B

10.       Łojek Maciej                          III E

Opiekun: mgr Maria Zajda