Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

biegi przełajowe

Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

            20.09.2013r. odbyły się Gminne Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Sułkowicach. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Alina Jończyk- 1C, Martyna Kuchta-1C, Nikola Syska- 1D, Julia Makuch- 1D, Izabela Liszka- 1D, Anna Profic- 2B, Anna Moskal- 2D, Kamil Kuchta- 1B, Wiktor Kiebzak- 1D, Kacper Fus- 1E, Jan Dziadkowiec- 1A, Dominik Godzik- 1A, Jan Burkat- 1A, Krzysztof Profic- 1A, Jarosław Golonka- 2B, Kamil Budzowski- 2E, Jakub Śmiłek- 2D, Kamil Gibas- 3A, Sebastian Szafrański- 3B, Michał Kiebzak 3A, Dariusz Górnisiewicz- 3C, Adrian Bartosz- 3D.

            Do zawodów na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się w kategorii dziewcząt: Martyna Kuchta, Nikola Syska, Julia Makuch; w kategorii chłopców: Kamil Kuchta, Jan Dziadkowiec, Wiktor Kiebzak, Kamil Budzowski, Jarosław Golonka, Sebastian Szafrański, Damian Górnisiewicz.

            24.09.2013r. miały miejsce Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Myślenicach. Kamil Kuchta z kl. 1B zajął II miejsce i awansował do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Wszystkim gratulujemy! Kamil, życzymy Ci powodzenia!