Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

zawody 22 października 2013 r

 Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

 

22.10.2013r. w Krzywaczce odbyły się Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Natalia Profic (kl. 2e), Milena Śmiłek (kl. 2d) Jan Betlej (kl. 2b) i Bartłomiej Śmiłek (kl. 3b). W zawodach indywidualnych chłopców Bartłomiej Śmiłek zajął II miejsce, a Jan Betlej miejsce IV. W zawodach indywidualnych dziewcząt II miejsce wywalczyła Milena Śmiłek, a Natalia Profic miejsce III. Również w zawodach drużynowych nasi uczniowie odnieśli sukcesy. Chłopcy wywalczyli II miejsce, a dziewczęta, zajmując miejsce I, zapewniły sobie awans do zawodów na szczeblu powiatowym.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!