wyniki konkursu plastycznego

Nasi uczniowi Laureatami konkursu.

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali Laureatami konkursu plastycznego organizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie pod hasłem:  „Uczymy się kochać Pana Boga, bliźnich i Ojczyznę”.

Celem konkursu była pomoc dzieciom w osobistym odkrywaniu wielkości daru jakim jest Rodzina i Naród w nauczaniu Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Ponieważ jest to Patron naszej szkoły, uczniowie otrzymali propozycje udziału w konkursie. Zgłosiło się kilku chętnych uczniów z różnych klas, którzy dostarczyli prace
a szkolna komisja przekazała je do etapu dekanalnego. Prace uczniów musiały przejść dwa etapy: szkolny i dekanalny. Najlepsze prace z etapu dekanalnego zostały przesłane do Krakowa do etapu finałowego.

Laureatami konkursu zostali:

W najmłodszej grupie wiekowej;
Biela Maksymilian z klasy I b.

Nowak Mateusz z klasy I b.

W starszej grupie wiekowej;

Nowak Arkadiusz z klasy VI a.

Składam podziękowania wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie a szczególne podziękowanie kieruję do Laureatów. Nie było by tego sukcesu bez Pani Ewy Jakóbek -Jezioro, która zachęcała uczniów i mobilizowała do konkursu. Składam jej za to wielkie podziękowanie.

Z. Łapa