Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

nadanie imienia hali

 

Nadanie hali sportowej

 

im. Władysława Piątkowskiego

 

w Gimnazjum w Sułkowicach, dnia 10 X 2014r.

 

 

 10.10.2014r. w Gimnazjum w Sułkowicach uczestniczyłam w uroczystości nadania im Władysława Piątkowskiego hali sportowej. Cieszę się, że mogłam znowu spotkać się z dziewczynami jak za dawnych lat i sprawić niespodziankę trenerowi rozgrywając mecz jako Perły Gościbii. Przyjemnie było zobaczyć osobiście byłego trenera reprezentacji Polski p. Bogdana Wentę, który osiągał sukcesy sportowe na szczeblu światowym, a jednocześnie był zawodnikiem mojego trenera. Z przyjemnością odebrałam statuetkę dla wybitnej zawodniczki, za co bardzo dziękuję p. dyrektor Stefanii Pilch. Przesyłam pamiątkowe zdjęcie z moja drużyną, a także Bogdanem Wentą, p. trenerem Władysławem Piątkowskim i p. dyrektor Stefanią Pilch.

 

 

 

 

Stoją od lewej: Kowalcze Sylwia, Dzidek Kamila, Stręk Monika, sędzia główny Karaś Maria, Moskal Mariola, p. Władysław Piątkowski, Ślusarz Katarzyna, p. Bogdan Wenta, Marek Anna, Piątkowska Magdalena, Moskal Celina, p. dyrektor Gimnazjum w Sułkowicach Stefania Pilch, Jereczek Majka, Zajda Maria.

 

Siedzą od lewej: Kurowska Elżbieta, Łakomy Joanna, Budzowska Ewelina, Przała Monika, Norek Barbara, Cyrek Bożena, Trąbka Mariola, Piątkowska-Łakomy Małgorzata, Szewerdak Alicja.

          FILMIK ITV