wigilia_2014

WIGILIA 2014

19 grudnia w naszym gimnazjum odbyły się Jasełka przygotowane uczniów pod opieką mgr Maciej Matogi. Na początku akademii Pani Dyrektor mgr Stefania Pilch złożyła wszystkim zebranym życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, następnie uczennice należące do samorządu uczniowskiego przypomniały kontekst religijno-historyczny obchodzonej uroczystości. Najważniejszą częścią akademii było przedstawienie w wykonaniu uczniów z klasy IB, IIIA, IIIC, IIIE. Całość Jasełek została ubogacona śpiewem gimnazjalnego chóru pod kierownictwem mgr Aleksandry Łakomy. Dekorację oraz stroje zaplanowały i wykonały uczennice należące do Szkolnego Koła Caritas. Po Jasełkach uczniowie rozeszli się do klas ze swoimi wychowawcami na wigilię klasową.

Obsada:

MARYJA - Julia Kania