Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

wycieczka IIIb

Śladami Lotnictwa Polskiego - wycieczka do Krakowa.

 

Dnia 26.11.2015 r. klasa 3B udała się na szkolną wycieczkę do Krakowa. Plan wycieczki przewidywał zwiedzenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, relaks na kręgielni oraz kształcenie języka angielskiego podczas oglądania filmu w kinie.
W muzeum zobaczyliśmy samoloty, które brały udział min. w pierwszej wojnie światowej, co pozwoliło nam zgłębić historię ojczyzny. Mogliśmy również obejrzeć wnętrze jednego z dawnych zabytkowych samolotów, z czego chętnie skorzystaliśmy. Kręgle natomiast zapewniły nam ponad godzinę dobrej zabawy i odpoczynku. Uwieńczeniem naszej wycieczki był film ,,Igrzyska Śmierci cz. 2", który wszystkich trzymał w napięciu.

Mariola Bargieł