Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

wycieczka II d

Wycieczka klasy IId

 

W dniu 17.03.2016 r. uczniowie klasy IId wraz z kilkoma kolegami z klas IIId i IIIe wzięli udział w wycieczce do Krakowa.

Edukacja multimedialna, uwrażliwienie uczniów na odbiór sztuki filmowej oraz podnoszenie sprawności fizycznej to cele wycieczki, której opiekunami były mgr Marta Dzidek oraz mgr Anna Frosztęga.

Uczniowie mogli rozbudzić ducha zdrowej rywalizacji podczas pobytu w centrum rozrywki Kraków Plaza - Pink Bowling&Club, gdzie w kilkuosobowych grupach grali w kręgle i inne ciekawe gry. Po zakończeniu turnieju wszyscy udali się na seans filmowy do kina Cinema City. Obejrzeli tam najnowszą część adaptacji książki Veronicy Roth "Niezgodna, Wierna". Film ten dostarczył uczniom wielu emocji, a cały wyjazd był bardzo udany i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

M. Dzidek