Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

egzamin 2016

POWODZENIA NA EGZAMINIE GMNAZJALNYM

 Kochani trzecioklasiści,

Przed Wami trzy dni egzaminów gimnazjalnych, w trakcie których będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności nabyte podczas trzech lat nauki. Życzymy Wam, aby nie opuszczało Was szczęście, a wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dawały możliwość realizacji życiowych planów oraz gwarantowały wybór drogi zawodowej. Mamy nadzieję, że w towarzyszącym egzaminom stresie, nie umknie wiedza, a uzyskane punkty spełnią Wasze oczekiwania i ambicje. Trzymamy za Was wszystkich kciuki i życzymy dużo uśmiechu w tych ważnych dla Was dniach oraz połamania długopisów.

Uczniom klas pierwszych i drugich przypominamy, aby czas egzaminu gimnazjalnego, który jest dla nich okresem wolnym od zajęć edukacyjnych wykorzystali w sposób właściwy. Przeczytajcie zaległą lekturę, obejrzyjcie ciekawy film i zregenerujcie siły na świeżym powietrzu.

DO SZKOŁY WRACAMY W CZWARTEK 21 KWIETNIA.

                                                                                          Samorząd Uczniowski
i cała Społeczność Gimnazjum