walentynki

WALENTYNKI W NASZYM GIMNAZJUM

14 lutego 2017 roku uczniowie Gimnazjum im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach obchodzili walentynki. W tym dniu wszyscy mniej lub bardziej zakochani mieli okazję wyznać swoje uczucia osobom, które darzą sympatią. Specjalnie dla nich samorząd uczniowski przygotował pocztę walentynkową, która przekazywała ozdobne, najczęściej własnoręcznie zrobione liściki z walentynkowym wierszykiem wybranej osobie. Słodkim akcentem dnia były nie tylko kartki, które otrzymywali z rąk listonoszy uczniowie, ale też ciasteczka w kształcie serc, pyszne babeczki, które każdy mógł nabyć i tym samym wesprzeć charytatywny projekt samorządu uczniowskiego „Serce dla serca”. Walentynki przyniosły wszystkim uczniom w szkole wiele radości. Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.

M.Pacut