Bądź bezpieczny na drodze

W związku z przystąpieniem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego do konkursu ,,Odblaskowa Szkoła", 25 września 2017 roku uczniowie klas czwartych wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy ze znajomości przepisów drogowych pt. „Bądź bezpieczny na drodze”.

Celem szkolnego konkursu było:

• rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i kierującego rowerem,
  • samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przy wykorzystaniu różnych źródeł informacji,
  • rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.

W konkursie wzięło udział 36 uczniów.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się z wykonanymi zadaniami wyłoniła zwycięzców:

I miejsce:        Biela Gabriela , klasa IV a

Kurowska Julia, klasa IV a