Jestem widoczny na drodze-jestem bezpieczny

Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Jestem widoczny na drodze-jestem bezpieczny”.

Szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Jestem widoczny na drodze-jestem bezpieczny” został rozstrzygnięty dnia 18.10.2017r.

Celem konkursu było:

• poszerzanie wiedzy uczniów na temat bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły i ze szkoły,
  • promowanie pozytywnych zachowań pieszego jako świadomego uczestnika ruchu drogowego,
  • uświadamianie znaczenia noszenia odblasków (zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym),
  • rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych uczniów.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 30 uczniów klas pierwszych, 23 uczniów klas czwartych i 18 uczniów klas siódmych (łącznie przygotowano 71 prac).

Prace plastyczne odzwierciedlały temat i cele konkursu. Podczas oceny brana była pod uwagę pomysłowość oraz estetyka wykonania.

Komisja konkursowa w składzie: mgr Stefania Pilch, mgr Jan Socha, mgr Katarzyna Dąbrowska po wnikliwej analizie wytypowała zwycięskie prace w poszczególnych grupach wiekowych.

Klasy I

I miejsce:        Paweł Bochenek, klasa I a