Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Mikołajkowa niespodzianka

Mikołajkowa niespodzianka

 

6 grudnia 2017 roku do uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego przyszedł Święty Mikołaj. Dzieci i młodzież przywitały go przedstawieniem pt.”Problemy w domku Świętego Mikołaja”. Uczniowie klasy VII a i VII b to aktorzy, którzy odtwarzali role przygotowane wspólnie z nauczycielkami świetlicy mgr Joanną Płoskonką oraz mgr Katarzyną Dąbrowską. Szczególną wagę Święty Mikołaj zwrócił na dzieci z Sułkowic a, a ściślej mówiąc na uczniów naszej szkoły. Po zakończonym spektaklu każde dziecko i dorosły otrzymali słodką niespodziankę-smaczne babeczki.

Szczęśliwi i podekscytowani uczniowie wszystkich klas dziękują Świętemu Mikołajowi i niecierpliwie czekają do grudnia 2018 roku.

Dziękujemy i gratulujemy.

Uczniowie