walentynki

WALENTYNKI

W tym roku Walentynki przypadały w ferie. Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować obchody w piątek 9 lutego czyli w ostatni dzień zajęć lekcyjnych. Z tej okazji w bibliotece szkolnej zorganizowane zostały warsztaty kartek walentynkowych, które od wtorku można było wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki. W piątek zespół szkolnego radiowęzła zafundował nam audycję w której przybliżył historię Walentynek i postać św. Walentego, a na przerwach królowała muzyka o miłości. Poczta walentynkowa została posegregowana i dostarczona do adresatów powodując uśmiech, a nierzadko zaskoczenie i okrzyki radości. Dzięki szkolnym pasjonatom cukiernictwa: Julii i Zuzanny Twardosz oraz Magdzie Ślusarz z klasy 3 e gimnazjum można było zakupić dla swojej sympatii babeczki i ciasto. Dla tych którzy słodkości nie lubią przygotowane zostały serca z masy solnej zdobione techniką decoupage i brokatem. Podsumowując: Walentynki w naszej szkole uznajemy za udane.

mgr Dorota Wegrecka- Wójcik