Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Konkurs Wielkanocny

Gminny Konkurs Wielkanocny

 

10 kwietnia 2019 r. został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Pisanek, Stroików i Kartek Wielkanocnych w Sułkowickim Ośrodku Kultury „Kuźnia”.

Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodzin.

W kategorii Kartka Wielkanocna rywalizacja była ogromna, gdyż na Konkurs wpłynęły aż 102 prace. Tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesów, jakie odniosły nasze najmłodsze dzieci (kategoria: klasy I-III).

 Oto laureaci Konkursu:

I miejsce- Wiktor Nędza, kl. II „b”

II miejsce- Zuzanna Kuchta, kl. II „b”

III miejsce- Krystian Sroka, kl. II „b”

 Dyplomy oraz nagrody rzeczowe będą do odebrania w SOK-u od dnia 17 kwietnia 2019 r., w godzinach 9:00-21:00. Nagrodzone prace zostaną także wystawione na Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się w Niedzielę Palmową w godzinach 8:00-13:00 na Rynku w Sułkowicach. Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy im dalszych sukcesów.

 

Iwona Wrona

ZDJĘCIA-KLIKNIJ