Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Lanckorona 2019

25. maja nasza szkoła wyruszyła na Rajd Konfederatów Barskich.

 

W wycieczce brało udział trzydziestu szesciu uczniów. Nikt z nas nie spodziewał się idealnej pogody. Każdy przed sobą miał do pokonania drogę- aż do Lanckorony. Na trasie znajdowały się liczne "punkty kontrolne". To dzięki nim pogłębialiśmy wiedzę historyczną.
Każdy był ciekawy, kto na mecie okaże się najlepszy. Wszyscy oczekiwaliśmy nagród. Nasza szkoła dostała specjalny prezent. Była to niszczarka za najliczniejszą grupę. Niespodzianką okazały się nagrody indywidualne. Dostaliśmy ich całkiem sporo.
Wszystkim dopisywał humor. Dobrze się bawiliśmy. Nikt nie był głodny. Każdy zjadł najlepszy żurek na świecie- i nie tylko. Byliśmy honorowymi uczestnikami rajdu. Jednak ten dzień powoli dobiegał końca. Wróciliśmy do domu, wraz z zachodzącym słońcem. Teraz oczekujemy kolejnej edycji. Wyruszysz razem z nami? To już za rok!


Aleksandra Bercal

ZDJĘCIA-KLIKNIJ