Bądź widoczny na drodze

Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Bądź widoczny na drodze”.

Szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Bądź widoczny na drodze” został rozstrzygnięty dnia 12.10.2018r.

Celem konkursu było:

-           poszerzanie wiedzy uczniów na temat bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły i ze szkoły,

-           promowanie pozytywnych zachowań pieszego jako świadomego uczestnika ruchu drogowego,

-           uświadamianie znaczenia noszenia odblasków (zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym),

-           rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności  twórczych uczniów.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 50 uczniów klas pierwszych i drugich, 50 uczniów klas czwartych, piątych, siódmych i ósmych (łącznie przygotowano 100 prac).

Prace plastyczne odzwierciedlały temat i cele konkursu. Podczas oceny brana była pod uwagę pomysłowość oraz estetyka wykonania.

Komisja konkursowa w składzie: mgr Jan Socha, mgr Katarzyna Dąbrowska, po wnikliwej analizie, wytypowała zwycięskie prace w poszczególnych grupach wiekowych.

Klasy I - II

I miejsce:        Wojciech Kurowski, klasa II a