Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

spotkanie z posłem

Wyjątkowy gość w Naszej Szkole

 

16 października 2018 r. w naszej Szkole mięliśmy wyjątkowego gościa, odwiedził nas Pan Poseł Jarosław Szlachetka. Nasz gość opowiedział o swojej pracy, a dzieci wykazały duże zainteresowanie zadając mu wiele pytań.

Nasi najmłodsi uczniowie otrzymali kamizelki i elementy odblaskowe, a wszystko po to, aby dobrze zapamiętały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie chcąc podziękować za wizytę zaśpiewali piosenki, recytowali wierszyki i wesołe rymowanki związane z bezpieczeństwem.

Bardzo cieszymy się z tej wizyty i mamy nadzieję, że wiedza uzyskana przez naszych uczniów w tym, dniu zostanie zapamiętana na długo.

Teresa Chodnik-Bigaj

ZDJĘCIA-KLIKNIJ