Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

PRZEPIS NA SUKCES

PRZEPIS NA SUKCES 

 

 Dnia 10 grudnia 2018 r. uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym, w ramach realizacji projektu „Przepis na sukces”, które poprowadzili Jakub Nowak oraz Bartłomiej Krakowiak. 

Jakub „Anatom” Nowak – raper, wraz z Bartłomiejem Krakowiakiem – podróżnikiem, opowiedzieli o swojej drodze do sukcesu.

Podczas spotkania, w przystępnej słownej i muzycznej formie,  podzielili się swoimi doświadczeniami z młodzieżą szkół podstawowych naszej gminy. Opowiedzieli, jak zmierzyli się na swojej drodze życia z uzależnieniami, brakiem  wsparcia ze strony rodziny oraz negatywnymi wzorcami zachowań. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób można zapobiec uwikłaniu się w problemy z przestępczością, jak radzić sobie z zagrażającymi im zachowaniami destrukcyjnymi.

Podczas spotkania prelegenci promowali pozytywne wartości, pokazując alternatywy dla współczesnych, nie zawsze wartościowych rozrywek. 

Dali młodzieży swój „Przepis na sukces”.

K.D