Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

konkurs kolęd

11 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sułkowicach odbył się GMINNY KONKURS W ŚPIEWANIU KOLĘDY LUB PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB NIEMIECKIM.

 

Wzieli w nim udział m.in. uczniowie klasy VIII A z naszej szkoły. Stworzyli dwie grupy muzyczne i zaprezentowali kolędy w języku angielskim.

Występ szkolnych artystów oceniany był pod względem poprawności, biegłości języka i muzykalności. Ważna była również interpretacja wykonywanego utworu, odpowiednia stylizacja, ruch sceniczny i ogólny wyraz artystyczny.

Konkurencja była ogromna, a prezentowane utwory utrzymane na wysokim poziomie. Nasi uczniowie nie zawiedli: Natalia Mielecka, Bartłomiej Niepsuj i Aleksander Gąsienica – Mikołajczyk zajęli III miejsce, śpiewając „Let it snow”, a grupa dziewcząt w składzie Maria Oliwia, Kurek, Natalia Kurek, Dominika Kuchta, Aleksandra Bercal i Anna Biernatek zdobyła wyróżnienie za kolędę „ Silent Night”.

GRATULUJEMY

ZDJĘCIA-KLIKNIJ