Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

sprawni jak żołnierze

„13 bieg na orientację – Sprawni jak żołnierze” – mamy zwycięstwo!

 

8 listopada wybrani uczniowie z naszej szkoły reprezentowali nas w zawodach o puchar Branżowej Szkoły I Stopnia im. Wojska Polskiego pt. „Sprawni jak żołnierze” w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Nasza szkoła wyznaczyła aż 3 drużyny (dwie 3-osobowe i jedną 2-osobową). Zadaniem każdego zespołu było przebycie wyznaczonej trasy „zgodnie z mapą”, znalezienie wyznaczonych punktów kontrolnych i wykonanie odpowiednich zadań w danym punkcie kontrolnym, m.in. skok w dal, rzut do celu, rzut kłodą drewna na odległość, rzut granatem, wbijanie gwoździa w pień i zagadnienia z pierwszej pomocy.

W kategorii szkół podstawowych nasi reprezentacji uzyskali następujące miejsca:

1 miejsce – Kamil Kuźniar, Maciej Stokłosa i Wiktor Biela – zdobyli puchar!

3 miejsce – Patrycja Boczkaja i Karina Latoń

4 miejsce – Wiktoria Piwowarska, Klaudia Rączka i Izabela Piegza

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Organizatorom dziękujemy za wspaniałą atmosferę, nagrody i pyszną wojskową grochówkę.

Ewelina Pyrtek

ZDJĘCIA-KLIKNIJ