Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Wycieczka klas II do Myślenic

Andrzejkowa wycieczka klas drugich do Myślenic 

 

     W czwartek 28 listopada uczniowie z klas 2 „a” i 2 „b” pojechali na Andrzejkową wycieczkę do parku rozrywki dziecięcej Hipihop w Myślenicach. Głównym celem wyjazdu był udział dzieci w spotkaniu Andrzejkowym. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnych wróżb i przepowiedni w zagadkowej i tajemniczej scenerii przygotowanych specjalnie na ten dzień pomieszczeń. Dzieci z zapałem kręciły kołem fortuny, poznawały imiona swoich przyszłych wybraków, wrzucały grosiki do miski z wodą by wszystkie marzenia się spełniły, czy odczytywały przepowiednie zakręconej butelki. Głównym punktem programu było oczywiście lanie wosku przez dziurkę od klucza i odczytywanie woskowych symboli. Uczniowie z wielką radością i zapałem korzystali również z torów przeszkód, dmuchanych zamków, trampolin, zjeżdżalni tubingowej, ścianki wspinaczkowej, a także basenów z gąbkami. Każdy mógł w tej różnorodności atrakcji znaleźć coś dla siebie.  Po zakończeniu zabawy i odpoczynku zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do Sułkowic.

 

Jolanta Stręk

ZDJĘCIA-KLKNIJ