Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

zbiórka żywności

Świąteczna zbiórka żywności.

 

Czas Świąt Bożego Narodzenia wyzwala w nas uczucia solidarności i empatii. Chętniej otwieramy serca dla potrzebujących. Zabiegając o to, by w Święta nie zabrakło nam niczego, nie zapominamy także o osobach, którym nie zawsze wiedzie się dobrze.

Uczniowie naszej Szkoły po raz kolejny zorganizowali akcję charytatywną „Stwórzmy razem świąteczną paczkę”. Żywność z długim terminem przydatności do spożycia była gromadzona przez wszystkie klasy od 11.12.2019r. do 18.12.2019r. Dzięki ofiarności i dużemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, wychowawców i księdza Wojciecha Borowca zebrane produkty trafiły do potrzebujących mieszkańców Sułkowic.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za wrażliwe serce i chęć włączenia się w akcję.

K. Dąbrowska