Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

rok_2020_2021

DZIEŃ POSTACI BAJKOWYCH

Międzynarodowy Dzień Postaci
z Bajek w naszej szkole
   Dokumentacja fotograficzna - kliknij zdjęcie

 

Czytaj więcej: DZIEŃ POSTACI BAJKOWYCH

komunikat

 

Komunikat

 

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach informuje, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dzień 12 i 13 listopada 2020 r. tj. czwartek i piątek jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych .

 

organizacja zajęć od 9 listopada

 

Organizacja zajęć od 9 listopada 2020r.

Czytaj więcej: organizacja zajęć od 9 listopada