KONKURS DIECEZJALNY O PATRONIE

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE DIECEZJALNYM

O NASZYM PATRONIE

Gorąco zachęcam do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez  Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Konkurs przeznaczony jest dla starszych dzieci przedszkolnych oraz dla uczniów z KLAS od I do VI
Z ARCHIDIECEZJI  KRAKOWSKIEJ

Celem konkursu jest pomoc dzieciom w osobistym odkrywaniu wielkości daru jakim jest Rodzina i Naród w nauczaniu Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Temat konkursu nawiązuje do troski Kardynała Stefana Wyszyńskiego

o autentyczny, chrześcijański kształt rodziny i brzmi następująco:

„Uczymy się kochać Pana Boga, bliźnich i Ojczyznę”

WAŻNE INFORMACJE!!!

Ø  Technika wykonania pracy dowolna: ( rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.; konkurs nie obejmuje prac przestrzennych); Oprócz kreatywności  w realizacji tematu oraz  walorów artystycznych pracy ważna jest samodzielność wykonania!

Ø  Format pracy: nie mniejszy niż A3( co najmniej kartka z dużego bloku)

Ø  Termin dostarczenia prac do szkoły ( do biblioteki): najpóźniej do 18 stycznia 2021r

( poniedziałek po feriach, oczywiście można wcześniej) J

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawarte są w przesłanych załącznikach:

Zał. nr1 Regulamin konkursu

Zał. nr 2 Metryczka do opisu pracy

Zał. nr 3 Pomoce do wykorzystania przy tworzeniu pracy

(zawierają one wiele faktów biograficznych oraz zdjęć z życia i aktywności duchownej Prymasa Tysiąclecia)

Ponadtoprzesyłam link do stronykuratoryjnej, gdzie są wszystkie w/w informacje i załączniki.

Ps. W razie pytań chętnie służę pomocą. J

Ewa Jakóbek-Jezioro