1%

Akcja 1% dla Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach!!!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% środków finansowych dla naszej szkoły przekazywanych przez osoby rozliczające się z Urzędem Skarbowym w ramach rocznego zeznania podatkowego PIT ze wskazaniem na Szkołę Podstawową nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach.

Im więcej nas będzie, tym więcej dobrego zrobimy!

Ze swojej strony obiecujemy, że każdą, nawet najmniejszą kwotę wykorzystamy tak,
aby jak najlepiej służyła naszym dzieciom!

Dzięki 1% Państwa podatku będziemy mogli doposażyć  sale lekcyjne w środki dydaktyczne, sprzęt informatyczny i multimedialny, a tym samym polepszyć warunki nauczania uczniów naszej szkoły.

Jak przekazać 1% podatku?

To łatwe :)

Odpisy z Państwa podatków trafią do Naszej Szkoły za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska". Przy wypełnianiu zeznania podatkowego należy wpisać następujące dane:

• Nazwa OPP: Stowarzyszenie Pomocy Szkole "MAŁOPOLSKA"
  • NUMER KRS0000052078
  • Kwota 1% odpisu

Cel szczegółowySzkoła Podstawowa nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach (bardzo ważne jest wskazanie celu szczegółowego, ponieważ tylko wtedy pieniądze trafią konkretnie do Naszej Szkoły!!!!)

Liczymy na Państwa wsparcie w obecnym roku! Liczy się każdy PIT!