Szkoła Podstawowa nr 2
imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach

Jak dawniej żyło się w Sułkowicach?

 

Konkurs literacko – plastyczny „Jak dawniej żyło się w Sułkowicach?”

 

 

Miło nam poinformować, że na wczorajszej gali laureatów konkursu literacko – plastycznego „Jak dawniej żyło się w Sułkowicach”, aż 5 naszych uczniów odebrało nagrody. Naszą dumę potęguje fakt, że w konkursie wzięło udział szerokie grono uczestników, a nasi uczniowie zajęli w nim czołowe miejsca.  Organizatorem konkursu było Towarzystwo Przyjaciół Sułkowic „Kowadło”, a efektem końcowym jest wydana przez nie książeczka „Jak dawniej żyło się w Sułkowicach” zawierająca prace konkursowe naszych uczestników. Cieszymy się, że młode pokolenie podtrzymuje pamięć 
o przeszłości naszej Małej Ojczyzny, a przez to kształci również  w sobie prawdziwy patriotyzm. A oto nasi laureaci:

 

Konkurs literacki:

 

I miejsce – Oliwia Kiszka kl. III b

 

II miejsce – (ex aequo) Karolina Wilk kl. III b oraz Szymon Piątkowski kl. III b

 

Konkurs plastyczny:

 

II miejsce - Patrycja Król kl. I a

 

Wyróżnienie - Jagoda Sroka kl. I a

 

                          Nikodem Król kl. II b

 

M. Klus

 

 

ZDJĘCIA