XI Światowy dzień Tabliczki mnożenia

XI ŚWIATOWY
DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

1.10.2021 r obchodziliśmy XI Światowy dzień Tabliczki mnożenie. Jest to międzynarodowa akcja, w którą po raz czwarty zaangażowała się cała społeczność naszej szkoły. W tym dniu uczniowie mieli okazję utrwalić sobie niezbędną wiedzę, dzięki wykonanym samodzielnie plakatom, które zostały rozwieszone na terenie szkoły.

Głównym punktem było sprawdzenie swoich wiadomości podczas egzaminu tabliczki mnożenie, gdzie w rolę egzaminatorów wcielili się uczniowie klas ósmych. Zdecydowana większość naszych uczniów, pomyślnie zdała egzamin, nagrodą był cukierek. Dzień ten wzbudził wiele pozytywnych emocji, a wspólna zabawa zachęca do ciągłego przypominania sobie mnożenie i dzielenia oraz do dalszej nauki.

Maria Lipińska

ZDJĘCIA-KLIKNIJ