Konkurs pianistyczny

z XVIII Międzynarodowym
Konkursem Pianistycznym
im. Fryderyka Chopina

5 listopada w budynku Szkoły Muzycznej w Sułkowicach, odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu,związanego z XVIII Międzynarodowym Konkursem Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.

Organizatorem konkursu była Szkoła Muzyczna im. Oskara Kolberga w Czasławiu  - Zewnętrzny Punkt Nauczania w Sułkowicach, a patronat honorowy nad Konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Sułkowice Artur Grabczyk.

Konkurs był adresowany do przedszkoli oraz szkół podstawowych i średnich Gminy Sułkowice i sąsiednich miejscowości.

W kategorii klas 1-3 uczniowie z naszej Szkoły zdobyli czołowe miejsca. Zadaniem konkursowym w tej grupie wiekowej było pokolorowanie plakatu zgodnie z oryginałem oraz wykonanie pracy plastycznej (z wykorzystaniem dowolnej techniki) związanej tematycznie z XVIII Konkursem Chopinowskim.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Joanna Biela kl. II a, Piotr Postawa kl. II a

II miejsce – Anna Gąsienica – Mikołajczyk kl. II a, Aleksandra Ciężarek kl. II a

III miejsce – Maja Maniecka kl. II a, Sandra Światłoń kl. II a

Wyróżnienie zdobyła Laura Postawa z klasy I a oraz Jan Stręk klasy II a