Menu Zamknij

turniej brd

W dniu 21 kwietnia 2016 r. drużyna uczniów naszego Gimnazjum w składzie: Wiktor Garbień, Sebastian Nausielecki oraz Wojciech Moskal, wzięła udział w Eliminacjach Gminnych do XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Krzywaczce. W wyrównanej walce, zarówno na etapie testów wiedzy jak i umiejętności poruszania się po miasteczku rowerowym i rowerowym torze przeszkód, nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce. Na szczególną uwagę zasłużył niemal bezbłędny przejazd toru przez Sebastiana. W kategorii indywidualnej III miejsce wywalczył Wojciech Moskal.

Dodatkowym wyróżnieniem dla uczestników była ceremonia wręczenia dyplomów i nagród, której przewodził Pan Burmistrz Piotr Pułka.

Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie, sympatycznej atmosferze zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim wspaniałej zabawie i ciekawym konkurencjom już teraz zbieramy energię i rozpoczynamy przygotowania na przyszłoroczną, czterdziestą już edycję Turnieju.

                                                                                                                   Anna Baran

Skip to content