Menu Zamknij

wybory RSU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Dnia 30 maja 2016 r. w Gimnazjum im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory przeprowadziła Komisja Wyborcza w składzie:          
Przewodnicząca Komisji: mgr Aleksandra Łakomy
Członkowie: mgr Anna Miętka, Angelika Latoń, Wiktoria Stręk.

Jako honorowy obserwator wziął udział w wyborach Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Piotr Pułka. Lokal wyborczy utworzony na holu naszego gimnazjum był czynny od godziny 7:45 do 9:00. Komisja Wyborcza sporządziła listę uczniów i na jej podstawie wydawała karty do głosowania (odebranie karty uczeń potwierdzał podpisem na liście). Uczniowie pod opieką nauczycieli przybyli do lokalu wyborczego na odpowiednią godzinę według ustalonego porządku. Głosujący otrzymali od komisji wyborczej dwie karty do głosowania (1 – dotyczyła wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, 2 – dotyczyła wyborów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego). O godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów przez Komisję Wyborczą. Spośród oddanych głosów największą ilość uzyskali i będą pełnić w Samorządzie Uczniowskim następujące funkcje:

Dawid Domas- Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Klaudia Sroka-Zastępca Przewodniczącego

Patrycja Krzystek- Sekretarz

Eryk Migner -Skarbnik

Nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego została Pani mgr Halina Kozioł.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy wielu sukcesów w pracy .

                                                                                                                                        M. Pacut

 

Skip to content