Menu Zamknij

dzień niemiecki

Dzień Niemiecki w gimnazjum

 

# 2gether4more

 Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży to organizacja, której celem jest propagowanie współpracy między młodymi ludźmi z Polski i z Niemiec. W tym roku obchodzi jubileusz 25 – lecia swojej działalności. Od kilku lat współpracujemy, więc w tym roku też chcieliśmy przyłączyć się do obchodów jubileuszu. Wspólnie z gimnazjalistami zastanawialiśmy się, jak uczcić to święto. Największą aprobatą cieszył się pomysł, aby opisać swoje spotkanie z Niemcami, z krajem i jego mieszkańcami. Owocem tych rozważań są plakaty, wspomnienia i wiersze uczniów naszego gimnazjum. Wystawę wyróżnionych prac można obejrzeć od 5 czerwca 2016 roku w budynku gimnazjum. Autorzy najciekawszych prac zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży. Dziękując za upominki życzymy szanownemu Jubilatowi wielu sukcesów w Jego szczytnej działalności.

 

Bogumiła Perchlicka


Skip to content