Menu Zamknij

konkurs dla klas pierwszych

Konkurs dla klas pierwszych  „Namaluj Patrona”.

 W konkursie wzięły udział dwie klasy pierwsze szkoły podstawowej. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z postacią Stefana kard. Wyszyńskiego, jako Patrona naszej szkoły.  Wszystkie dzieci miały za zadanie pokolorować postać Patrona dowolną techniką, przy wykorzystaniu własnej pomysłowości i samodzielnej pracy.

Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, ponieważ każda zasługiwała na wyróżnienie i pochwałę za trud i wielki wysiłek oraz zaangażowanie dzieci. Dokonując trudnego wyboru komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

Klasa I A

 

I miejsce: Moroń Dawid

 

II miejsce: Jędrzejowska Wiktoria

 

III miejsce: Szuba Jakub

 

Klasa I B

 

I miejsce: Rusek Nikola

 

II miejsce: Kuraciński Hubert

 

III miejsce: Zawada Patrycja

Zwycięzcom oraz wszystkim dzieciom dziękujemy za wykonanie prac i życzymy rozwijania wspaniałych talentów.

 

              

Zbigniew Łapa

Przewodniczący

Zespołu do spraw Patrona.

 

PRACE KONKURSOWE

 

 

Skip to content