Menu Zamknij

Wyniki konkursu – odblaskowa szkoła

Świecimy na pierwszym miejscu w powiecie

    27 listopada 2017 r. w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie została rozstrzygnięta VIII edycja Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Zwycięzców wyłonił zespół Jury składający się z przedstawicieli: Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie i Radia Kraków.

Na 343 szkoły biorące udział w konkursie nasza szkoła zajęła  I miejsce w powiecie myślenickim i 36 miejsce w województwie małopolskim. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia tym bardziej, że do konkursu przystąpiliśmy po raz pierwszy.

     13 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim Laureatom w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowali dyrektor Stefania Pilch, wicedyrektor Marceli Pacut, nauczyciele: Katarzyna Dąbrowska, wychowawczyni klasy I „a” Beata Szuba i wychowawczyni klasy I „b” Iwona Wrona, a także uczniowie  Jakub Szuba z klasy I „a” i Jan Szuba z klasy IV „b”. Nagrodą jest wygrawerowany dyplom oraz plecaki. Na miejscu czekało na wszystkich wiele niespodzianek: m.in. prezentacja multimedialna na temat bezpieczeństwa oraz spotkanie z czterokrotnym rajdowym mistrzem Polski i trzykrotnym rajdowym mistrzem Europy Kajetanem Kajetanowiczem. Uroczystość uświetnił koncert Jacka Stachurskiego w Sali Audytoryjnej wypełnionej po brzegi.

     Brawa należą się uczniom, nauczycielom, rodzicom i dziadkom, którzy przyczynili się do tego wspaniałego sukcesu naszej szkoły. Dziękujemy również aspirantowi Andrzejowi Buszko z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach oraz redaktorkom gminnej gazety „Klamra” Annie Witalis-Zdrzenickiej i Joannie Kopciuch za współpracę. Zachęcamy wszystkich do noszenia elementów odblaskowych na co dzień, które w istotny sposób poprawiają nasze bezpieczeństwo na drodze.

                                                                                                             mgr Iwona Wrona

  

 

Skip to content