Menu Zamknij

egzamin

POWODZENIA NA EGZAMINIE GMNAZJALNYM

Kochani trzecioklasiści,

Przed Wami trzy dni egzaminów gimnazjalnych, w trakcie których będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności nabyte podczas trzech lat nauki. Życzymy Wam, aby nie opuszczało Was szczęście, a wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dawały możliwość realizacji życiowych planów oraz gwarantowały wybór drogi zawodowej. Mamy nadzieję, że w towarzyszącym egzaminom stresie, nie umknie wiedza, a uzyskane punkty spełnią Wasze oczekiwania i ambicje. Trzymamy za Was wszystkich kciuki i życzymy dużo uśmiechu w tych ważnych dla Was dniach oraz połamania długopisów.

Uczniom klas pierwszych, czwartych, siódmych szkoły podstawowej oraz drugich gimnazjum przypominamy, aby czas egzaminu gimnazjalnego, który jest dla nich okresem wolnym od zajęć edukacyjnych wykorzystali w sposób właściwy. Przeczytajcie zaległą lekturę, obejrzyjcie ciekawy film i zregenerujcie siły na świeżym powietrzu.

                                                                                          Samorząd Uczniowski
i cała Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2

Skip to content