Menu Zamknij

konkurs 6 czerwca

Konkurs w ZSZiO

Dnia 6 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach odbył się konkurs, którego celem było przygotowanie prezentacji multimedialnej pod tytułem ,,Wpływ funduszy unijnych na rozwój mojej gminy, mojego powiatu”. Nasza szkoła wytypowała 3 grupy trzyosobowe. 1 zespół tworzyli uczniowie klasy IIIb: Monika Lenart, Karol Kiebzak oraz Iza Ziembla. Następną grupą byli: Julia Twardosz, Zuzanna Twardosz oraz Józef Światłoń z klasy IIIa. Trzecim zespołem byli: Magdalena Salus, Karolina Kogut oraz Jakub Jakubiec, uczęszczający do klasy IIIc. Wszystkie 3 grupy przedstawiły prezentację na wysokim poziomie, starannie wykonane, na temat, a przede wszystkim ciekawe. Efektem było 1 miejsce grupy z klasy IIIc oraz 3 miejsce zespołu uczniów uczęszczających do klasy IIIa.

Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu polegającego na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat ,,Mój wymarzony zawód”.  W tym przypadku nasza szkoła także zajęła wysokie miejsca. Zuzanna Twardosz, Magdalena Ślusarz, Dawid Domas z klasy IIIa oraz Karolina Kogut z klasy IIIc otrzymali wyróżnienie. Konrad Wilk z klasy VIIb zajął III miejsce w swoim przedziale wiekowym, Barbara Żurek z klasy IIIa zajęła II miejsce, a najlepszą prezentację pt. ,,Technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowała Zuzanna Profic z klasy IIIe.

Wszystkim osobom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                              Opiekun Marta Przęczek

Skip to content