Menu Zamknij

odblaski dla seniorów

Odblaski dla seniorów

Dnia 29.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach odbyło się uroczyste spotkanie uczniów klas I z ich Babciami i Dziadkami.

Uroczystość była zwieńczeniem szeregu działań, w jakich brali udział uczniowie w ramach konkursu pod hasłem ,,Odblaskowa szkoła”.

Przybyłych gości serdecznie powitał pan dyrektor Marceli Pacut oraz koordynator programu pani Katarzyna Dąbrowska.

Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego, w którym udział wzięli uczniowie klas I i II pod opieką swoich wychowawców, Haliny Borskiej i Jolanty Stręk. Uczniowie zaprezentowali program słowno-muzyczny, w którym zachęcali swoich kochanych dziadków do dbania o własne bezpieczeństwo poprzez noszenie w okresie jesienno-zimowym elementów odblaskowych.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał opaskę odblaskową.

Po zakończeniu części artystycznej dziadkowie spotkali się przy symbolicznej kawie oraz słodkim poczęstunku. Mieli również okazję obejrzeć zdjęcia z dotychczasowych uroczystości, w których brały udział ich wnuki.

Całemu spotkaniu towarzyszyła miła i serdeczna atmosfera. Spotkanie wewnątrz szkolnych murów dostarczyło wielu chwil radości zarówno dziadkom, jak i wnukom.

Serdeczne podziękowania składamy panu dyrektorowi Marcelemu Pacutowi oraz pani Katarzynie Dąbrowskiej, a także wychowawcom klas II: pani Iwonie Wronie i pani Beacie Szubie za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

                                                                                                                                          Halina Borska

Skip to content