Menu Zamknij

bezpiecznie w czasie wakacji

Bezpiecznie w czasie wakacji

12 czerwca 2019 r. tj. w środę nasi uczniowie spotkali się
z aspirant sztabową Ewą Nalepą z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
       W związku ze zbliżającymi się wakacjami Pani Policjantka poinformowała o zasadach obowiązujących w różnych miejscach, w których spędzamy wakacje np. nad wodą, w górach czy w lesie. Przypomniała również o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. Szczególnie przestrzegała przed zawieraniem znajomości oraz podawaniem swoich danych nieznajomym osobom, głównie przez Internet.

Mamy nadzieję, że uczniowie wszystkie przestrogi zapamiętali i będą się do nich stosować w czasie wolnym. Oby zbliżające się wakacje były dla nich czasem prawdziwego i bezpiecznego wypoczynku.

Teresa Chodnik-Bigaj

ZDJECIA-KLIKNIJ

Skip to content