Menu Zamknij

DZIEŃ RODZICÓW

,,Czas wzruszeń i serdecznych życzeń”

Przypadające w ostatnim okresie dwa bardzo ważne święta dla każdego Rodzica i Dziecka czyli Dzień Matki i Dzień Ojca, stały się okazją do wspólnego spotkania w naszej szkole.

Dnia 13 czerwca 2019r uczniowie klasy I A pod opieką wychowawcy Pani J. Stręk i klasy I B wraz z Panią H. Borską zorganizowali spotkanie z Rodzicami.

W pięknie udekorowanych salach, przy filiżance kawy i smacznych domowych wypiekach drogie Mamy i kochani Tatusiowie mieli okazję do chwil pełnych wzruszeń i niezwykłych przeżyć.

W zaprezentowanym programie słowno-muzycznym dzieci podziękowały swoim Rodzicom za najcenniejsze dary, które od nich otrzymali: za dar życia, za miłość, za poczucie bezpieczeństwa, za zrozumienie, za kochające serce.

Wiersze, piosenki i scenki z życia rodziny wywoływały na zmianę raz łzy pełne wzruszeń, to znów radość i serdeczny uśmiech. Ostatnim punktem programu był dziecięcy taniec – Zumba Kids, który wywołał gromkie brawa. Na koniec uczniowie wręczyli Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

W drugiej części programu uczniowie Klasy I B pod opieką nauczycielki języka angielskiego Pani Anny Frosztęgi przedstawili przygotowany w j. angielskim spektakl pod tytułem ,,Pizza – party”. Przedstawienie uświetniła dekoracja, maski, rekwizyty, które dodatkowo wzbogaciły odbiór artystyczny tego występu.

Po skończonych występach na młodych artystów czekał smaczny poczęstunek i gorący uścisk swoich rodziców.

Cieszymy się, że takie spotkania dają okazję do zacieśniania coraz bliższych relacji środowiska rodzinnego z życiem szkoły.

                                                                                                                     Halina Borska

ZDJĘCIA-KLIKNIJ

Skip to content