Menu Zamknij

informacja

Sułkowice 09.90.2019

 

Drodzy rodzice!

 

Nasza świetlica szkolna przyjmowała karty zapisu dzieci przez pierwszy tydzień września tj. do piątku (06.09.2019) – o czym Państwo byliście informowani.

Łącznie wpłynęło 57 kart. Utworzyliśmy podział na dwie grupy, chodź liczba jednej nie może przekraczać 25 dzieci, to po analizie zapisu pobytu wychowanków na daną godzinę – nie przekracza tej liczby na jednego opiekuna.

Świetlica jest placówką „ruchomą”, tzn. jedne dzieci przychodzą, a drugie opuszczają salę wracając do swoich domów. Nie zawsze też wszystkie są obecne w danym dniu, dlatego tym bardziej mogliśmy pomóc.

Mamy nadzieję, że spełniamy Państwa oczekiwania, zapewniając bezpieczną opiekę i aktywnie spędzany czas waszych pociech.

Z poważaniem

Zofia Fijał

Skip to content