Menu Zamknij

Listy wychowanków

Lista pobytu wychowanków w świetlicy szkolnej

przed zajęciami i po zajęciach edukacyjnych

 

Gr.1- Wychowawca: mgr Zofia Fijał

 

 

 

Lp

Imię i nazwisko

Kl

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

1

Lena Bernecka

1a

do 14:30

do 14:30

do 14:30

do 14:30

do 14:30

2

Aleksandra Biela

2a

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

3

Igor BIela

2a

do 15:00

do 15:00

do 15:00

7:00 – 8:00

do 15:00

do 15:00

4

Weronika BIela

2a

do 13:30

do 13:30

do 13:30

do 13:30

Do 14:00

5

Magdalena Biernat

1a

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

6

Blanka Blak

1a

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

7

Franciszek Bochenek

1b

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

8

Jagoda Duda

1b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

9

Paweł Dyba

1a

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

10

Wiktoria Garbień

1b

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

11

Filip Kuźniar

1a

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

12

Adam Liszka

1a

do 13:30

do 13:30

do 13:30

do 13:30

do 13:30

13

Amelia Łapa

1b

7:30 – 7:40

do 14:00

7:30 – 7:40

do 14:00

7:30 – 7:40

do 14:00

do 14:00

7:30 – 7:40

do 14:00

14

Julia Machowska

1a

Do 15:00

Do 15:00

Do 15:00

Do 15:00

Do 15:00

15 Oliwia Maniecka

1b

7:15 – 8:00

do 14:30

7:15 – 8:00

do 14:30

7:15 – 8:00

do 14:30

7:15 – 8:00

do 14:30

7:15 – 8:00

do 14:30

16

Krzysztof Dominik Mazanek

1b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

17

Adrian Obajtek

1a

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

18

Amelia Oleksy

1b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

19

Zofia Oliwa

1b

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

20

Szymon Piątkowski

1b

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

21

Milena Puć

1a

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

22

Antoni Sikora

1b

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

23

Szymon Sroka

1a

7:40 do 8:00

do 13:30

7:40 do 8:00

do 13:30

7:40 do 8:00

do 13:30

7:40 do 8:00

do 13:30

7:40 do 8:00

do 13:00

24

Wiktoria Stręk

2a

7:30 do 8:00

do 16:00

7:30 do 8:00

do 16:00

7:30 do 8:00

do 16:00

7:30 do 8:00

do 16:00

7:30 do 8:00

do 16:00

25

Szymon Szczygieł

1b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

26

Adrianna Twardosz

1a

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

27

Leon Walczak

1a

7:20 – 8:00

do 16:00

7:20 – 8:00

do 16:00

7:20 – 8:00

do 16:00

7:20 – 8:00

do 16:00

7:20 – 8:00

do 16:00

28

Jakub Wiącek

2a

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

29

Daniel Zawada

2a

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

7:20 – 8:00

do 13:00

30

Nadia Żelazna

1a

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

 

 

 

Gr.2- Wychowawca: mgr Ewa Walczyk

 

Lp

Imię i nazwisko

Kl

Pon

Wt

Śr

Czw

Pt

1

Ewelina Bochenek

3b

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

2

Małgorzata Bochenek

6b

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

3

Paweł Bochenek

3a

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

7:15 – 8:00

do 16:00

4

Jakub Burdek

3b

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

5

Amelia Braś

3a

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

6

Anna Chomenko

2b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

7

Matylda Dyba

5b

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

7:10 – 8:00

8

Adrian Folga

2b

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

9

Kacper Garbień

2b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

10

Szymon Gawura

3b

do 15:00

do 15:00

11

Magdalena Milczarek

2a

7:15 – 8:00

do 15:00

7:15 – 8:00

do 15:00

7:15 – 8:00

do 15:00

7:15 – 8:00

do 15:00

do 15:00

12

Wojciech Toziczka

2b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

13

Karol Gąsienica – Mikołajczyk

2b

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

14

Wiktor Koterwa

3a

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

15 Michalina Król

2b

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

16

Anna Krzywoń

2b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

17

Zuzanna Kuchta

3b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

18

Jakub Latoń

2b

7:15 – 8:00

do 13:30

7:15 – 8:00

do 13:30

19

Julia Latoń

2b

7:00 – 8:00

do 14:00

do 14:00

7:00 – 8:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

20

Wiktor Nędza

3b

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

do 13:00

21

Aleksandra Oliwa

2b

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

do 15:30

22

Karol Piątkowski

2b

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

do 14:00

23

Oliwier Pitala

2b

do 13:30

do 13:30

do 13:30

do 13:30

24

Łukasz Rogowski

2b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

25

Miłosz Starzec

2b

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

do 15:00

26

Rafał Stopa

5b

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

7:00 – 8:00

do 16:00

27

Gabriela Ślazik

2b

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

do 16:00

28

Mikołaj Światłoń

3b

do 13:00

do 16:00

do 16:00

do 13:00

do 13:00

29

Patrycja Zawada

3b

do 14:30

do 14:30

do 14:30

do 14:30

do 14:30

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content