Menu Zamknij

spotkanie z policjantką

 ,,Odblaskowa szkoła”

 W ramach programu „Odblaskowa Szkoła” w dniu 19 września 2019 (czwartek) na drugiej lekcji klasy I, II, III, wraz z wychowawcami miały przyjemność spotkania z Policją.

Na wstępie dzieci zaśpiewały piosenkę dotyczącą bezpieczeństwa na drodze.

Pani Ewa Nalepa- Starszy Aspirant przedstawiła multimedialny wykład o bezpiecznym poruszaniu się pieszego na drodze wraz z innymi ciekawostkami dotyczącymi tematu.

Po wstępnym wdrożeniu dzieci oraz przypomnieniu niektórych aspektów- nasi podopieczni z klas pierwszych ubrani w odblaskowe kamizelki wyruszyli na przejście dla pieszych przed szkołą. Pani Policjant przeprowadziła dzieci przez pasy i dokładnie wytłumaczyła na jakiej zasadzie poruszamy się w takich miejscach. Po tej akcji wróciliśmy do szkoły– bezpiecznie odprowadzeni przez doświadczoną władzę- bogatsi o niezbędną do poruszania się wiedzę.

Zofia Fijał

ZDJECIA-KLIKNIJ

 

 

Skip to content