Menu Zamknij

E-book dla dzieci o koronawirusie

E-book dla dzieci o koronawirusie

 

Biblioteka szkolna poleca dzieciom do przeczytania  ilustrowaną książeczkę. Również wielu dorosłych zaczerpnie z niej cenną wiedzę. E-book pomoże tym, którzy chcą wytłumaczyć najmłodszym w spokojny i zrozumiały sposób, czym jest koronawirus i jak przed nim się ustrzec.

Pomysłodawczynią, autorką i ilustratorką książeczki jest Ewa Podleś. Twórcom książki bardzo zależy na tym, żeby wyszła ona w świat i trafiła do jak największej ilości osób. A naszym zadaniem, jako edukatorów, bibliotekarzy, nauczycieli, rodziców, wujków, cioć
i czytelników jest rozprzestrzenić tę wiedzę i poinformować ludzi, że jest taka inicjatywa. Przekazujemy ten e-book i zachęcamy do przesłania jej do jak największej ilości osób,
a szczególnie do tych, którzy pracują z dziećmi, na co dzień. Uczniowie zasługują na to, żeby otrzymać wiedzę o krążącej teraz pandemii w jasny sposób.

Można ją pobrać na każdym urządzeniu – plik do pobrania jest poniżej:

https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Koronawirus.pdf?fbclid=IwAR2vugEdzOXYU6ozGtgmtQC4aQwtC3K-V-sP8fknpbFujaJKUhsSyr3iQgs

 

Ewelina Pyrtek

Skip to content