Menu Zamknij

konkurs wiedzy o Patronie szkoły

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO
KONKURSU WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY DLA KLAS V – VIII.

 

 

 Etap szkolny konkursu wiedzy o Patronie Szkoły odbył się  początkiem marca. Celem konkursu było przygotowanie do uroczystości beatyfikacji Patrona Szkoły Stefana Kardynała Wyszyńskiego, poprzez poznanie Jego osoby oraz roli, jaką odegrał jako Prymas w trudnych czasach historii Polski. Wzięli w nim wszyscy uczniowie  klas V – VIII.

 

W związku z niemożliwością przeprowadzenia etapu finałowego etap szkolny został uznany za ostateczny. 
Laureatami konkursu zostali:

 

I miejsce:
Szuba Jan            klasa VI B

 

II miejsce:
Waruś Agata                klasa V B

 

III miejsce:
Garbień Jakub             klasa VI a

 

Zwycięzcom gratulujemy.
Z. Łapa

 

Skip to content