Menu Zamknij

Pomagamy zwierzakom

 

Pomagamy zwierzakom

 

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

 

 

Urząd Miejski w Sułkowicach organizuje zbiórkę artykułów dla psów i kotów z Przytuliska w Harbutowicach. Najbardziej potrzebne są karmy dla psów i kotów, ryż, makaron, środki czystości oraz preparaty przeciwpchelne w kroplach. Każdego dnia istnieje również możliwość wyprowadzenia psów. Zachęcamy Was bardzo gorąco do włączenia się w tę dobroczynną akcję poprzez wsparcie podopiecznych Przytuliska. W ten sposób możemy realnie wpływać na poprawę ich funkcjonowania, bo losy zwierząt w dużej mierze zależą o nas samych. Bądźmy zatem odpowiedzialnymi właścicielami i opiekunami zwierząt na co dzień.

 

Prosimy o dostarczenie artykułów do sali 6 do 10 czerwca (czwartek).

    Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

„Możesz zrobić coś wielkiego lub coś małego-

cokolwiek zrobisz będzie to lepsze,

niż gdybyś nie zrobił nic”

Zbiórka artykułów

 

Skip to content