Pomagamy zwierzakom – podsumowanie

Podsumowanie akcji
„Pomagamy zwierzakom”

W dniach 7-11 czerwca 2021 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka artykułów dla kotów i psów, podopiecznych Przytuliska w Harbutowicach. Inicjatorem akcji był Urząd Miejski w Sułkowicach. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy miłośnicy zwierząt stanęli na wysokości zadania. Do szkoły dotarła ogromna ilość suchej i mokrej karmy, makaron i ryż, środki czystości, a także zabawki. Podczas zbiórki okazało się, że wielu uczniów z naszej szkoły regularnie wspiera, odwiedza oraz wyprowadza zwierzęta z Przytuliska w Harbutowicach. Z całego serca DZIĘKUJEMY za Waszą hojność i dar serca. Jesteśmy z Was dumni.

Oto szczegółowe podsumowanie:

·         karma sucha- 83 sztuki

·         karma mokra- 43 sztuki

·         makaron/ryż- 15 sztuk

·         środki czystości- 3 sztuki

·         golarka- 1 sztuka

·         koc- 1 sztuka

·         zabawki- 2 sztuki.

Opiekunki SU

„Nie możesz zmienić przeszłości psa lub kota, ale możesz zmienić ich przyszłość”

ZDJĘCIA-KLIKNIJ