Menu Zamknij

WYCIECZKA KLAS III

 

,,Na trasie z Maryją”- wycieczka klas III

Dnia 08.06.2021r uczniowie klas III wyruszyli w autokarową  wycieczkę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Wycieczka miała charakter pielgrzymki dziękczynnej za dar Pierwszej Komunii Świętej, jaką dzieci przyjęły 16 maja 2021r. w Sułkowicach.

Już od pierwszych chwil towarzyszył nam radosny nastrój w oczekiwaniu na spotkanie z Gaździną Podhala i błogosławieństwo przed jej cudownym obrazem. Po przybyciu na miejsce, wzięliśmy udział w uroczystej mszy sprawowanej przez naszego duchowego przewodnika, księdza Michała. Następnie przyszedł czas na chwilę relaksu i zadumy pod pomnikiem św. Jana Pawła II i spacer alejkami w pięknym Ogrodzie Różańcowym.

Umocnieni duchem wyruszyliśmy w dalsza podróż do krainy rozrywki. Czekała na nas wspaniała zabawa w ośrodku rekreacyjnym ,,Wypasiona Dolina” w Zubrzycy Górnej. Pobyt w parku linowym dostarczył nam wielu wspaniałych i niezapomnianych przeżyć. Właśnie tam, każdy z nas mógł  zmierzyć się ze swoimi słabościami, pokonać strach i obawy oraz udowodnić sobie, że w życiu trzeba dążyć do wyznaczonych celów, pomimo lęku i niepewności. Pobyt tam wyzwolił, drzemiące w nas pokładu niespożytej energii i radości z osiąganych celów.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu naszej wycieczki tj. księdzu Michałowi, Rodzicom, Dyrekcji szkoły oraz wychowawcom.

 

                                                                                                                                   H. Borska

ZDJĘCIA-KLIKNIJ

 

Skip to content