Menu Zamknij

Dzień szalonych fryzur

  Dzień szalonych fryzur  

 

               23 czerwca 2021 r. tuż przed zakończeniem roku szkolnego Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień szalonych fryzur. Jego inicjatorem była Przewodnicząca szkoły Nikola Furgała. Kilka dni wcześniej przygotowała ona barwne plakaty promujące to wesołe wydarzenie, a także zadbała o plakietki dla organizatorów i słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci. Do komisji konkursowej zaprosiła swojego kolegę, ucznia klasy               VII „b” Krystiana Bochenka. Mieli oni trudny orzech do zgryzienia, gdyż na niektórych głowach pojawiły się prawdziwe cudeńka. Uczniowie puścili wodze fantazji i mogliśmy podziwiać kunsztowne upięcia włosów u dziewcząt, a także kolorowe irokezy u chłopców. Piórka, koraliki, sznureczki, spinki, opaski i inne drobiazgi dodawały blasku oraz sprawiły, że każda fryzura była oryginalna i niepowtarzalna. Jednym słowem nasza szkoła wyznacza nowe trendy w stylizacji włosów! W tym sezonie na włosach dominować będą tęczowe kolory i warkoczyki.
Komisja konkursowa wyróżniła z każdej klasy następujących uczniów:
I a- Sandra Światłoń, Michał Moroń, Piotr Postawa
I b- Maciej Kuzon, Zofia Bylica
II a- Lena Bernecka, Blanka Blak, Leon Walczak
III a- Wiktoria Stręk, Kamil Światłoń
III b- Anna Krzywoń, Filip Furgała
IV a- Dawid Moroń, Klaudia Jędrzejowska
IV b- Nikola Rusek, Faustyna Ciesielska
VI a- Dominika Chwała, Kinga Sroka
VII b- Julia Bercal, Zuzanna Gielata, Izabela Płoszczyca
                Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w „Dniu szalonych fryzur” oraz cukierki, a wyróżnione dziecizostaną nagrodzone w piątek. Podziwiamy waszą odwagę i pomysłowość oraz dziękujemy, że z radością wzięliście udział w tym kolorowym szaleństwie. Składamy także podziękowania rodzicom za pomoc przy „tworzeniu” fantazyjnych fryzur swoich dzieci. Jesteśmy przekonani, że moglibyście Państwo z sukcesem konkurować z mistrzami w tej dziedzinie.

Opiekun SU
Iwona Wrona

ZDJĘCIA-KLIKNIJ

Skip to content