Menu Zamknij

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

 

  Inaguracja 
roku szkolnego
2021/2022
 

 

1 września 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach rozpoczęli nowy rok szkolny. Uroczystość poprzedziła Msza Święta. Następnie uczniowie udali się do szkoły, gdzie odbyła się akademia.

Na początku głos zabrał Pan Dyrektor Marceli Pacut, który bardzo serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych na uroczystym apelu, a zwłaszcza uczniów szkoły, dla których rozpoczyna się kolejny rok wielkiej pracy i wspaniałych szkolnych przygód. Odczytał też list p. Burmistrza Artura Grabczyka skierowany do społeczności szkolnej.

   Wrzesień to miesiąc pamięci narodowej. 82 lata temu wybuchła II wojna światowa. Atmosferę tamtych wrześniowych dni przypomniała w montażu słowno-muzycznym „Był taki wrzesień” klasa VIIa.

 Po uroczystej akademii uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas.

 

           W. Sarzyńska

 

 

Skip to content